Na co se nás nejčastěji dotazujete.

Často kladené dotazy

Co budu potřebovat k instalaci internetu AIR?

herunterladen
K chodu vysokorychlostního internetu formou bezdrátového přípojení potřebujete na střeše domu anténu, ze které vede kabel do vašeho wifi routeru umístěný nejčastěji v obývacím pokoji piktogramme zum herunterladen piktogramme zum herunterladen. Připojeni můžete být za pomocí nejmodernější technologie v pásmu 2,4GHz, 5GHz, 10GHz, 17GHz, 24 GHz, 60 GHz, 80 GHz. O vše potřebné se postará náš technik can't download anything in the play store.

Co budu potřebovat k instalaci internetu VDSL?

herunterladen
V první řadě potřebujeme znát přesnou adresu, kde bude služba zřízena can’t download anything in the play store piktogramme zum herunterladen. Posléze dorazí technik na místo a zprovozní Vám linku. Pak již stačí připojit modem a vesele surfovat na vlnách internetu. Ke správnému chodu je nutné využít VDSL WiFi modem, který můžete zakoupit v našem eshopu nebo se poradit s naším technikem telefonicky can't download anything in the play store.

Jakým způsobem se platí internet?

can't download anything in the play store
Platbu za internetové připojení provádí klient posláním požadované částky na naše číslo účtu 3490061001/5500 s variabilním symbolem, který mu byl přidělen herunterladen piktogramme zum herunterladen. Veškeré informace klient obdrží e-mailem a to včetně informací o provedené platbě.

herunterladen

Jaké je nastavení SMTP pro odesílání e-mailů?

piktogramme zum herunterladen
Nastavení SMTP

  • smtp.marekstejskal.cz
  • port 25
  • bez ověření

can't download anything in the play store herunterladen

Jaké je nastavení DNS?