No 1 Tvorba webu

Tvorba webových stránek a přípojení k internetu. Nemáte vlastní webovky, nemáte doma kvalitní internetové připojení? Neváhejte mi napsat.

Úspěšnost webových stránek záleží nejen na kvalitě technického a grafického zpracování, obsahu webu nebo aktuálnosti informací, ale také na síti kontaktů, které webové stránky sdružují. Čím více je webová stránka oblíbena na jiných webových stránkách, které na ni odkazují, tím lépe je web hodnocen vyhledávači a zařazován na vyšší pozice ve fulltextovém vyhledávání. Odborné zpracování či přepracování webových stránek vám zajistíme v tom nejlepším možném řešení.

Free HTML5 Bootstrap Template

No 2 Internet

Poskytovatel internetového připojení (používána zkratka ISP z anglického Internet service provider, nebo IAP z Internet access provider)

Jsme nejmodernější společnost, která nabízí na Nymbursku přístup k internetu. Disponujeme škálou moderní technologií, která umožňuje našim klientům se připojit do naší sítě. Pro domácí uživatele patří mezi nejpopulárnější možnosti bezdrátový přístup za pomocí Wi-Fi technologie v režime N, AC.

Sadská, Třebestovice, Milčice, Poříčany, Písty, Zvěřínek, Kostelní lhota
Rychlost Cena Název
19 Mb/s 300,- (i)Domácnost
25 Mb/s 424,- (i)Profík
36 Mb/s 525,- (i)Letec
5 Mb/s 100,- Internet na víkend**
FREE FREE vybrané lokality

No 3 Zkušenosti

 • Webové stránky
 • Linux
 • Android
 • UI/UX
 • Páteřní spoje Alcoma, Orcave
 • Mikrotik
 • Ubiquiti

No 4 Reference

“Chci se podělit o zkušenosti s panem Markem Stejskalem, který provozuje síť PoricanyOnline.cz. Protože jsem dříve bydlel v Praze a používaj připojení pojítkem (10/10 Mb/s) a protože se mi nabídka místních lokálních firem z Českého Brodu zdála finančně nehorázná, sháněl jsem jinou možnost připojení k internetu, než od O2, kam jsem byl připojen prostřednictvím O2 TV. Moje zkušenosti? Model ZyXEL, dodaný O2 fungoval podle toho, jak vanul vítr, protože tu Wi-Fi fungovalo, tu zase ne, výkon vysílače Wi-Fi kolísal, televize tu šla, tu ne a po ohlášení závady záleželo na tom, "kdo byl na druhém konci" drátu. Byli tam kluci, kteří vyresetovali modemové pole a vše zase jelo v pohodě, byli tam jedinci, co mi vysvětloval dlouze, co je to IP adresa a NT a kdoví co ještě. A prd. Abych ale byl přesnější. Na SpeedTest.net ping 40-80 ms, rychlost příchozí reálně do 20 Mb/s, odchod kolem 2-3 Mb/s (Tarif Internet Aktiv Plus, 50/4 Mb/s, VDSL, 1037 Kč/měs. včetně pronájmu set-top boxu). Uvedených rychlostí jsem dosáhl málokdy. Štěstena tomu chtěla, když jsem v motorestu Ohio (kde mimochodem moc dobře vaří) potkal Marka a slovo dalo slovo a dohodli jsme se na tom, že na našem baráku v Zelené ulici v Poříčanech udělá pojítko. Bohužel ale tyč, co mám na střeše, byla krátká a tak z projektu sešlo. Jednoho dne volá Marek, že instalují antény na místní kostel a po dokončení kamuflážních nátěrů odolných vůči památkářům mi může nabídnou připojení. Slovo dalo slovo a stal se ze mne iLetec (36 Mb/s, ale to, co mi Marek neřekl a není uvedeno ani na stránkách http://www.poricanyonline.cz/, ode mne pryč "jen" 10 Mb/s, symetrické připojení, tzn. stejnou rychlostí ke mně i ode mě se řeší individuální nabídkou, agregace 1:5, takže 36/10 Mb/s za 545 Kč/měsíčně). Přesně rok poté, co jsme se nastěhovali do malebné vesničky Poříčany, kde mám železniční trať hned za Českodrodskou silnicí, jak jsem vždy toužil mít), se přihnal 13.12.2016 Marek a vyjmul z kufru svého auta talíř, čidlo, držák a vyškrábal se na střechu. Báli jsme se oba a tak anténa byla přidělána jen od oka jen tak tak, že bylo "vidět" na kostelní věž přes hřeben střechy. První dojny skvělé. 40/40 Mb/s, ale po několika hodinách to kleslo pod 10/5 Mb/s, internet vypadával, několikrát jsem pojítko resetoval, telefon Markovi, následovalo hned ten den předělání konektorů, výměna čidla u antény a byli jsme na 20 Mb/s sem a 10 Mb/s ven.
Bylo pondělí 19.12.2016 a dohodli jsme se, že v úterý jsem v Praze, ve středu budu doma a ve čtvrtek v Praze a v pátek že to přes Štědrým dnem nemá cenu. Hned v úterý (20.12.) ráno volá Marek, jestli jsem doma (zapomněl). Zavolal jsem partnerce, která z toho neměla radost, protože šla na noční, Marek a horolezec přijeli, po hodině a půl montáže a ladění mě doma čekalo překvapení: 35/30 Mb/s. Zavolal jsem s díky Markovi, že mi to jede jak dráha - a to jsem neměl dělat! :-) Marek totiž zjistil, že ode mne do může jen 10 Mb/s a snížil mi odchozí rychlost. :-) Takže výsledek po jednom dni je tento: ráno 35/10 Mb/s, nyní odpoledne 20/11 Mb/s. Ale latence, ping je 6 ms! Takže klukovi se nebudou rozpadávat hry, co hraje v grupách po internetu. Souhrn: Marek Stejskal je odborník, který ví, o co jde, problémy řeší na telefonu do několika minut, přijel vždy do hodiny poté, co vznikl nějaký problém, spoustu věcí jsme řešili sdílením mé pracovní plochy na dálku, kdy si Marek nastavil vše, co potřeboval. Internet nevypadává po výměně čidla a umístění antény dva metry nad hřeben střechy. Rychlost a latence vyhovující (mohl mi tedy nechat trochu víc, ale to by se zase neuživil :-), že?), teda spíš výborná. Abych to nezakřikl. Jedna malá věc, kterou ale neřeším, nenabídl mi provoz na měsíc nebo dva zdrama při přechodu od konkurence, jak slibuje na svých stránkách. Nevyžadoval jsem to po něm, protože je to ochotný a šikovný člověk a nechci to po něm, určitě by mi ale vyhověl. A ještě k tarifu. Vyšplhali jsem se na 580 Kč/měsíčně, protože sice televize je zadarmo, ale připlatil jsem si zpětné přehrávání pořadů o 50 hodin zpět, a ještě něco, už ani nevím co. Aplikaci do chytré televize teprve budu instalovat, takže moje zkušenosti přidám později a rád. Všechny práce byly provedeny zadarmo, splatnost faktury za internet je jeden měsíc.

Závěrem: Doporučuji. Technický zdatný člověk, který reaguje 24 hodin denně, jak říkal (Jeho slova: "Volejte klidně i v noci, kdyby něco"). Internet poměr cena/výkon - špičkový. Takže, Marku, děkuju moc. Prý je nás v Poříčanech už sedm! Stojí to za to, určitě. O nic se nemusíte starat, Marek vše nastaví, seřídí, naladí. Používám Wi-Fi router TP-Link, jen pro informaci. Ve srovnání s konkurencí je Marek Stejskal nejvýhodnější - a jeho služby jsou na úrovni.

Jak jsem slíbil, tak činím. Slíbil jsem, že vám dám vědět, jak funguje televize, IP TV SledovaniTV.cz, kterou nabízí Marek Stejskal jako doplněk šíření internetu. Instaloval jsem chytrou aplikaci do chytrého televizoru LG. Za tím účelem jsem si musel zřídit svůj účet u LG, abych mohl vůbec instalovat chytré aplikace. To jen, abyste věděli, jak na to. A pak jsem naistaloval aplikaci SledovaniTV, která se mi přidala na lištu mezi ostatní aplikace. Po spuštění žádný problém. Nabídka je sice chudší, než má O2TV, především, co se týče nabídky sportovních programů, chybí National Geographics, ale můžete si doplatit spoustu prémiových kanálů na SledováníTV a platit více a mít více kanálů. Otázkou je, zda na to máte čas. Sečteno a podtrženo. Televize chodí - a i když si bere dost široký kanál, hlavně při sledování ve Full HD, stále mám dostatečnou rezervu na data. Takže, po ustálení všech věcí měřím kolem 30-40 Mb/s příchod, odchod kolísá mezi 7 až 11 Mb/s. Odezva je typicky kolem 8 ms. Od instalace antény na stožár přes Vánoce, Silvestra, během vichřice včera, furt jedeme, bez problémů. Tolik moje zkušenosti. Tarif: iLetec, 525 Kč/měsíčně. Za ty prachy: super služba! Díky Marku”

— Milan Loucký, Klient

No 5 Website

No 6 Projekty

 • Sadská
 • Poříčany
 • Třebestovice
 • Optimalizace